KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14498108
nr 1449 8108
Carl Arne Lundell
(1915-1991), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 53x43cm, yttermått inklusive ram: 69x59cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 februari 2022
kl 20:50:48
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
Carl Arne Lundell
Läs mer om Carl Arne Lundell